Kde bolo, tam bolo. 

Tak začína každý príbeh, každá rozprávka. 

Aj ten môj je, lebo teraz si už naplno uvedomujem, že ho môžem tvoriť. Tvoriť a vychutnávať podľa seba. Poznávať sa v ňom. Poznávať sa v náročných momentoch, podržať sa v nich, vstať a ísť ďalej. Som na všetko sama? Nie. Mám milujúcu rodinu, nádherné 3 deti a skvelého muža, ktorý mi vie byť oporou.

Ale prestala som dávať zodpovednosť do ich rúk za to, ako sa cítim a ako prežívam to, čo sa mi deje. Kam ma to doviedlo? K tvorivosti😊, tvorivosti a hravosti, hľadať a nachádzať, aké kroky mi pomôžu žiť ešte viac v súlade so sebou. 

Skamarátila som sa s „hodnou holkou“, ktorú som v sebe roky nosila. Táto hodná holka málokedy myslela na seba, vnímala veľmi citlivo a empaticky, čo potrebuje jej okolie, ale na svoje potreby sa neohliadala. Bolo obdobie, kedy som ju odmietala, hnevala sa na ňu a búrila sa. 

Dnes je mojou súčasťou, dávam jej to, po čom celé roky túžila najviac. BYŤ PRIJATÁ. No dnes to prijatie už nehľadá vonku, ale vo svojom vnútri. 

Objímam jej bolesti, ale taktiež čerpám z jej darov. Hlbokej všímavosti a empatie. Intenzívneho napojenia a pocitu bezpečia, ktorý dokážem vytvoriť a podržať. Pre seba i druhých. 

Môj úprimný záujem, je pretkaný každým jedným stretnutím s mojimi klientkami, ženami, ktoré vstupujú so mnou do spolupráce. 

Deje sa to, že sa začínajú i ony viacej vnímať, prepájať sa so sebou a vidieť svoju výnimočnosť.

Z tejto pozície si stúpajú stále viac do svojej autentickej energie a sily, ktorú v sebe nosia. Akčné kroky sa im potom z tohto miesta robia ľahšie a dokážu si ich udržať, alebo sa k nim rýchlo vrátiť, pretože znovu precítili svoju hodnotu 💗

Sprevádzam ženy cestou do ich vnútra, bližšie k sebe. Moje klientky sa znovu prepájajú s tou úžasnou a jedinečnou ženou, ktorou sú a vždy boli. Dovoľujú si znova uvidieť a napĺňať svoje potreby, túžiť a svoje túžby žiť. Vo svojej každodennosti 💗 Ak ťa to volá, rada budem spravadzať aj teba. 

S láskou Naty

Tvorivá cesta k sebe